Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

PROJELER / PROJECTS

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 PROJELER / PROJECTS Bir C.tesi Mayıs 23, 2009 2:13 pm

Admin


Admin
Yürütülen ve Katılınan Projeler


• Ç.Ü.Ziraat Fakültesinin Bölge Üreticileriyle İlişkilerini Düzenleyecek Bir Modelin Oluşturulması ve Üreticilerin Beklentileri, Çukurova Üniversitesi Araştırma Fonu ve Ziraat Fakültesi Dekanlığı Projesi, Proje Yöneticisi, 1997-1998.

• Antalya’da Mısır Üretiminde Üretici Uygulamaları ile Yayım Şubesi Önerileri ve Araştırma Bulgularının Karşılaştırmalı Analizi, Akdeniz Üniversitesi Araştırma Fonu Projesi, Proje Yöneticisi, 1999-2002.

• Antalya İli Merkez İlçesindeki Süt Sığırı Yetiştiricileri Birliği Üyesi Olan ve Olmayan İşletmelerde Toplumsal Cinsiyet Analizi ve Bilgi Kaynakları, Akdeniz Üniversitesi Araştırma Fonu Projesi, Proje Yöneticisi (Tez Danışmanı), 2000-2002.

• GAP Bölgesinde (Şanlıurfa’da) Tarımsal Yayımın Analizi ve Etkin Bir Yayım Çalışması İçin Gerekli Koşulların Saptanması Üzerine Bir Araştırma, Çukurova Üniversitesi Araştırma Fonu (Doktora Tez Projesi), Yardımcı Araştırmacı, 1992-1994.

• Ziraat Fakültesi Öğrencilerinin ve Mezunlarının İstihdam Eden Özel Sektör Kuruluşlarının Tarımsal Öğretime Yönelik Görüşleri ve Beklentileri, Çukurova Ziraat Fakültesi Dekanlığı Projesi, Yardımcı Araştırmacı, 1995-1996

• GAP Alanında Uygulanmakta Olan Yayım Çalışmalarının Değerlendirilmesi ve Etkinliğini Artırma Olanaklarının Araştırılması, Başbakanlık Gap Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı Projesi, Yardımcı Araştırmacı, 1995-1996

• GAP Yöresi Eğitim ve Yayım Projesi, Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Yayın Dairesi Başkanlığı, Çukurova Üniversitesi Koordinatörü, 1996-1998.

• Çukurova ve Gap Bölgesindeki Kamu Yayımcılarının ve Araştırıcılarının Bilgi Edinme İhtiyaçları ve Bunu Karşılamada Uygun Yöntemlerin Saptanması, Çukurova Üniversitesi Araştırma Fonu ve Ziraat Fakültesi Dekanlığı Projesi, Yardımcı Araştırmacı, 1996-1991.

• Development of Small-Scale Farms in The Taurus Mountains Project:Extension Studies in Taurus Mountains Project Area, Çukurova Üniversitesi ile Icarda (Halep-Suriye) Ortak Projesi, Yardımcı Araştırmacı, 1994-1999.

• Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi öğrencilerinin Eğitim-Öğretime Yönelik Görüş ve Beklentileri, Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanlığı Projesi, Yardımcı Araştırmacı, 1999.

• Antalya İli Kentsel Alanda Tüketicilerin Gıda Perakendeci Seçimi ve Satın Alma Davranışları, Özel Sektör Kuruluşları Projesi, Yardımcı Araştırmacı, 1999.

• The project on development of rural laborers and adoption of good agricultural practices in Burdur province- Burdur İlinde Tarımsal İşgücünü Geliştirme ve Doğru Tarımsal Üretim Tekniği Uygulamalarının Benimsetilmesi Projesi – Avrupa Birliğ i-Türkiye İş Kurumu Proje Sahibi ve Danışmanı. 01.01.2005-31.12.2005.

• Antalya İlinde Serada Sebze Yetiştiriciliği Yapan İşletmelerde Doğru Yetiştirme Teknikleri Uygulamalarının ve EUREPGAP’in Tarımsal Yayım Açısından Değerlendirilmesi Tübitak Proje Yöneticisi, 01.06.2005 01.12.2006 .

• Antalya İlinde Örtü-Altı Tarım Yapan İşletmelerde Bilişim Teknolojileri Kullanımının Araştırılması ve Tarımsal Yayım Açısından Değerlendirilme Olanakları, Proje Yöneticisi, 2006-2007 Akd.Üniv.Bil.Arş.Birimi.

• Tarımsal Yayım Ve Bilişim Teknolojilerinin Tarımda Kullanılması Projesi, Türkiye-Polonya-Danimarka LDV projesi,T.C Başbakanlık Devlet Planlama Teşkilatı Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı-Leonardo da Vinci Programı Hareketlilik Projeleri -2007. http://www.cu.edu.tr/merkezler/tyhm/Link/projesunusu777.ppt#329,39,Slayt 39

Kullanıcı profilini gör http://orhan.naturalforum.net

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz